Законопроект № 2194 направлено на підпис Президенту


 

Законопроект 2194 «Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин», сьогодні, 21 травная, підписаний Головою ВРУ Дмитром Разумковим та направлений на підпис Президенту Володимиру Зеленському. Про це зазначається на офіційному сайті ВРУ, пише agronews.ua.

Читай нас також у Viber та Telegram.

Раніше Верховна Рада відхилила всі 12 проєктів постанов про скасування свого рішення щодо прийняття законопроєкту про передання земель, що перебувають у держвласності, в комунальну власність. 11 з 12 постанов зареєстрували члени фракції «Батьківщина», ще 1 – нардепи від ОПЗЖ.

“Усі постанови відхилено, тому закон може підписуватися і направлятися на підпис президентові”, — повідомляв перший заступник голови Верховної Ради Руслан Стефанчук.

Нагадаємо,  28 квітня, Рада підтримала прийняття в цілому законопроект №2194 “Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин” в кількості 284 голосів. 

Основним завданням цього законопроекту є реформування системи управління у сфері земельних відносин та спрощення доступу до земельних ресурсів населення і бізнесу, скасування зайвих дозволів та дублювання процедур перевірки документації із землеустрою, запровадження незалежного контролю документації із землеустрою через громадську експертизу або рецензування, надання документації із землеустрою статусу публічних, відкритих та загальнодоступних даних, запровадження страхування професійної відповідальності виконавців робіт із землеустрою як альтернативи державному контролю.

Читайте також: Роман Лещенко озвучив 5 ключових аспектів щодо законопроєкту 2194.

Цей законопроєкт є історичним для українських громад, який поверне місцевому самоврядуванню право розпоряджатися своїми землями і відкриє новітню земельну історію України. 

 

«Децентралізація потрібна! Ми живемо в історичний період, і цей закон нам життєво необхідний. Будуть потім і доопрацювання, буде і контроль за цим всім. Але якщо ми зараз не передамо землю фермерам та громадам, ми просто втратимо Україну. На прикладі цього законопроекту ми маємо показати, що Україною керує не купка олігархів з «ручними депутатами», а народ, великий народ з великою історією. Земля є власність народу!», – прокоментував ситуацію із затягуванням ухвалення закопроекту Василь Стефурак, голова ГО «Асоціація вівчарів».

 

 

 

 

https://agronews.ua/news/zakonoproekt-%e2%84%96-2194-napravleno-na-pidpys-prezydentu/

Новини

журнали

Замовити дзвінок

Ім’я

Телефон

E-mail

Повідомлення надіслано
Наш менеджер зв’яжеться Вам в найближчий час